fbpx

NAŠE PREČO

Sme skupina ľudí, ktorí sú presvedčení, že tento svet nám ponúka veľa možností, výziev, príležitosti a vzájomného porozumenia. V snahe dosiahnuť tento cieľ sa potrebujeme učiť jazyk. Jedným z týchto jazykov, ktorým sa dá dorozumieť takmer na celej planéte, je ANGLIČTINA.

v2 - oranžová afrika 300 dpi-01

ANGLIČTINA NIE JE NÁŠ CIEĽ

Sme tu pre vaše deti, ktoré chceme pripraviť na možnosti, ktoré nám tento svet ponúka.  Angličtina je pre nás prostriedok pre dosiahnutie tohto cieľa.

HRAVO A BEZ ZÁBRAN

V praxi sa stretávame, že sa kladie väčší dôraz na gramatiku a častokrát to spôsobuje to, že máme strach komunikovať. Rozprávať gramaticky správne je dôležité, ale dôležitejšie je nebáť sa využiť jazyk v praxi. My v Bettys Academy pevne veríme, že hry majú obrovský vzdelávací potenciál a je to pre deti najprirodzenejšia aktivita. Hry sú najúčinejším prostriedkom k odbúravaniu zábran a rozprávaní, ktoré treba pri vzdelávaní detí využiť. Ak vám záleží, aby malo vaše dieťa úsmev na tvári a zároveň získalo pevne základy v anglickom jazyku

tak ste na správnom mieste 😉

I'M FINE. THANK YOU.

Volám sa Alžbeta Dobešová. Odmalička som sa veľmi rada hrávala na pani učiteľku. Vždy som mala pozitívny vzťah k deťom. Práca s nimi ma inšpirovala.  

Ako 18-ročná som prvýkrát vycestovala do Spojených štátov Amerických. Pamätám si na situáciu, keď sa ma jedna pani na letisku spýtala “How are you?” – ostala som zaskočená. Bála som sa niečo povedať, aj napriek tomu, že angličtinu som sa učila viac ako 8 rokov. Moja túžba po cestovaní a spoznávaní krajín bola väčšia, ako strach z rozprávania v cudzom jazyku. Tieto zábrany som postupne odbúrala, ale až vtedy, keď som bola donútená rozprávať.

Po návrate na Slovensko som začala vyučovať agličtinu v jazykovej škole. Na základe toho ma moja sestra poprosila s doučovaním synovca. Keď som videla, akým spôsobom sa 7-ročné dieťa malo naučiť slovnú zásobu – ostala som zaskočená. Bol to pre mňa signál, na základe ktorého som sa rozhodla, že sa chcem venovať len deťom. Neskôr som si spravila TEFL Certifikát, absolvovala som niekoľko kurzov v Teacher training academy –  Kids English Theatre a v ďalšom vzdelávaní stále pokračujem.

Chcem tu byť pre vaše deti, aby som im pomohla pripraviť sa na situácie, kde budú angličtinu potrebovať. 

NAŠE HODNOTY

Nadšenie

Nadšenie sa skrýva v každej našej aktivite. 

Úprimnosť

Otvorená a priama komunikácia je u nás základ. 

Zodpovednosť

Veríme v to, čo robíme a nebojíme sa prijať zodpovednosť.

NA VAŠICH DEŤOCH NÁM ZÁLEŽÍ

NAŠI SPOKOJNÍ RODIČIA ❤️

Po prvom dni prišlo domov spolu s Patrikom veeeeeľa pozitívnej energie a krásnych zážitkov. Už teraz sa teší na ďalší spoločný deň. Ste skvelí tím Bettys.
Môj syn mal opäť úsmev na tvári pri slove angličtina. Na nezaplatenie.
Ďakujeme za perfektný týždeň plný nielen angličtiny, ale aj hry, zabavy a nových kamarátov. Oceňujem veľmi pekný vzťah k deťom.