Zabezpečíme vašim deťom dni, na ktoré budú radi spomínať
a zároveň im pomôžeme získať zručnosti z anglického jazyka. 🙂Ako taký camp u nás vyzerá?

Camp má dennú formu. Každé ráno začíname rozcvičkou a tým naštartujeme deň so skvelou náladou a nadšením. Športové aktivity sú vždy súčasťou každoročného campu. Zahrnuté sú olympijské hry, beh, skákanie na trampolíne, futbal a iné tímové hry. Pre tých, ktorí radi tvoria, sú vždy pripravené tvorivé dielne, ako napríklad, kreslenie na textil (tričká, šatky), vyrábanie sviečok a náramkov, vyrábanie pohľadníc, foto rámikov a iné. Cez piesne a tanec nadobúdame nové slovíčka a zároveň máme dostatok pohybu, preto hudba na campe nemôže chýbať.

Každý rok sa camp nesie v duchu zaujímavej témy. Tento rok sa budeme viac rozprávať o tom, ako chrániť našu planétu – ako jej pomôcť očami detí. Zem máme len jednu a preto hoci len malými krokmi prispejeme k veľkej zmene – k záchrane nášho domova.  

Počas celého campu komunikujeme primárne po anglicky. Netreba sa ale báť, pretože na campe sú aj lektori, ktorí rozprávajú po slovensky. Deti sa tak cítia bezpečne a majú istotu. Pri výučbe používame pomôcky, ktoré ju robia hravou a veselou.

Je úžasné keď príde za mnou syn a spýta sa koľko budem ešte chodiť na english camp? Bál som sa, že už nechce ísť! Ale on povedal, nie oci, ja sa práve strašne teším!!!! To hovorí za všetko. DOPORUČUJEM a hlavne v blízkosti domu, žiadne zápchy, strata času ale za 5 min na bikoch a sme v campe.😉🙏🙏👍

Juraj

Tomáškov ocino

Angličtina hrou

Naše tábory sú zamerané na výučbu anglického jazyka hravou a veselou formou. Zahrnuté sú športové aktivity, tvorivé dielne, spev a tancovanie, kde dieťa prirodzene nadobúda znalosti angličtiny.

Svet, náš priateľ

S výučbou angličtiny sa snažíme deti oboznámiť o rôznych krajinách, kultúrach a ich zvykoch. Aktívne spolupracujeme so zahraničnými lektormi, vďaka ktorým naše anglické tábory obohacujeme. 

Kvalita nad kvantitou

Uprednostňujeme kvalitu nad kvantitou a preto v jednom termíne nie je viac ako 20 detí. Deti sú viac zapojené do každej činnosti, a my dávame osobitnú pozornosť každému dieťaťu. 

SUMMER CAMP 2020


Termíny tohtoročného Summer campu

1.Termín 6.-10.7. 2020 (7-9 rokov) Termín je už naplnený!

2.Termín 13.-17.7. 2020 (7-9 rokov) Termín je už naplnený!

3.Termín 20.-24.7. 2020 (10-12 rokov)

4.Termín 3.7.8. 2020 (5-6 rokov)

5. termín, 10.-14.8. (7-9 rokov) 

Letný tábor vrelo odporúčam, pre deti sú pripravené hry, výlety, opekanie špekáčkov, návšteva farmy a rozne iné aktivity, a to všetko v angličtine pod dohľadom skúsených lektoriek a pedagogických pracovníkov. Dúfam, že tábor bude aj budúci rok.

Anna

Sofinkina mamina

Kliknite na otázku a zistite viac. 

Pre všetky detičky od 7-12 rokov, ktoré majú radi zábavu, hry a dobrodružstvo. Znalosť angličtiny nie je podmienkou. 

Camp sa uskutoční v Slnečnom pavilóne na adrese Milana Rastislava Štefánika 75, 013 13 v Rajeckých Tepliciach.

Cena campu je 89 EUR. Pri každom ďašom súrodencovi je 20% zľava.

  • 40 hodín výuky anglického jazyka hravou a veselou formou (pri najmenších je to 30 hodín výuky avšak máme posilnený dozor vzhľadom na vek detičiek)
  • strava počas celého dňa, teplé obedy, desiata, olovrant a celodenný pitný režim
  • celodenná starostlivosť pod vedením lektorov a skúsených pedagógov
  • učebný materiál

Camp začína o 8:00 a končí o 16:00 s výnimkou 4. termínu pre najmenších, kde začíname o 9:00 a končíme o 15:00.

V prípade choroby dieťaťa sa stornuje prihláška a vrátia sa Vám peniaze v plnej výške.

K dispozícii sú vnútorné priestory a prístrešk v záhrade Slnečného pavilónu, kde budeme tvoriť, vyrábať, tancovať a hrať sa. 

Alžbetka Szaniewska – Alžbetka má niekoľkoročné pedagogické skúsenosti pri práci s deťmi predškolského a školského veku, čo zúročuje pri výchove svojich troch synov 🙂 Má vyštudovanú pedagogiku a na campoch je náš pedagogický dozor.

Alžbetka Dobešová – Alžbet je večná cestovateľka po celom svete a zvyčajne ju nájdeme na Slovensku cez leto 🙂 Je držiteľkou TEFL certifikátu a má niekoľkoročnú prax s deťmi vo výučbe angličtiny doma i v zahraničí. Má vyštudovanú ekonómiu a manažment cestovného ruchu. Túto zimu strávila v Brazíli, kde nazbierala skúsenosti s výučbou, ktoré chce aj toto leto využiť u nás v Rajeckých Tepliciach. 

Igor Miškovič– Igor je učiteľ angličtiny. Po ukončení univerzity vo Veľkej Británii pracoval v anglických a Montessori škôlkach v Bratislave, Žiline a Martine celkom 8 a pol roka. Momentálne učí anglický jazyk vo vlastnej jazykovke. Má rád netradičné športy, hudbu a je za každú srandu. Tešíme sa spoluprácu 🙂

Ivana Plevková– Ivka je učiteľkou a baví ju skúmať svet očami detí. Je vydatá a mamima troch chlapcov. Tento rok je náš pedagogický dozor. 

+ ďalší animátori, ktorí sa už teraz tešia na vaše deti 🙂.

Neustále monitorujeme situáciu ohľadom padémie COVID-19, aby prebehol Summer camp 2020 bezpečne pre všetky zúčastnené strany. V prípade akýchkoľvek zmien budete informovaní.


Podporili nás