Zabezpečíme vašim deťom dni, na ktoré budú radi spomínať

Plants Collection

Any plants for your space

Free Shipping

Free shipping on order

100% Money Back

If the item didn't suit you

Angličtina hrou

Naše tábory sú zamerané na výučbu anglického jazyka hravou a veselou formou. Zahrnuté sú športové aktivity, tvorivé dielne, spev a tancovanie, kde dieťa prirodzene nadobúda znalosti angličtiny.

Svet, náš priateľ

S výučbou angličtiny sa snažíme deti oboznámiť o rôznych krajinách, kultúrach a ich zvykoch. Aktívne spolupracujeme so zahraničnými lektormi, vďaka ktorým naše anglické tábory obohacujeme.

Kvalita nad kvantitou

Uprednostňujeme kvalitu nad kvantitou a preto v jednom termíne nie je viac ako 20 detí. Deti sú viac zapojené do každej činnosti, a my dávame osobitnú pozornosť každému dieťaťu. 

Ako taký anglický tábor u nás vyzerá?

Tábor má dennú formu. Každé ráno začíname rozcvičkou a tým naštartujeme deň so skvelou náladou a nadšením. Športové aktivity sú vždy súčasťou každoročného tábora.  Zahrnuté sú olympijské hry, beh, skákanie na trampolíne, futbal a iné tímové hry. Pre tých, ktorí radi tvoria, sú vždy pripravené tvorivé dielne, ako napríklad, kreslenie na textil (tričká, šatky), vyrábanie sviečok a náramkov, vyrábanie pohľadníc, foto rámikov a iné. Cez piesne a tanec nadobúdame nové slovíčka a zároveň máme dostatok pohybu, preto hudba na tábore nemôže chýbať.

Každý rok sa tábor nesie v duchu zaujímavej témy. V roku 2019 sme mali tému sedem kontinentov, kde sme sa oboznámili so zvieratkami, počasím a záujmavosťami z daného kontinentu. V roku 2020 sme sa rozprávali o tom, ako chrániť našu planétu – ako jej pomôcť očami detí. Zem máme len jednu a preto hoci len malými krokmi prispejeme k veľkej zmene – k záchrane nášho domova. 

Počas celého campu komunikujeme primárne po anglicky. Netreba sa ale báť, pretože na campe sú aj lektori, ktorí rozprávajú po slovensky. Deti sa tak cítia bezpečne a majú istotu. 

Naši spokojní rodičia!

"Letný tábor vrelo odporúčam, pre deti sú pripravené hry, výlety, opekanie špekáčkov, návšteva farmy a rozne iné aktivity, a to všetko v angličtine pod dohľadom skúsených lektoriek a pedagogických pracovníkov. Dúfam, že tábor bude aj budúci rok."
Anna
Sofinkina mamina
Je úžasné keď príde za mnou syn a spýta sa koľko budem ešte chodiť na english camp? Bál som sa, že už nechce ísť! Ale on povedal, nie oci, ja sa práve strašne teším!!!! To hovorí za všetko. DOPORUČUJEM a hlavne v blízkosti domu, žiadne zápchy, strata času ale za 5 min na bikoch a sme v campe.
Juraj
Tomáškov ocino
"Letný Summer camp môžem len ODPORÚČAŤ. Prebieha pod dohľadom skúsených pedagógov hravou formou. Deti majú každý deň pestrý program na čerstvom vzduchu,samozrejme s ohľadom na teplotné podmienky. Vždy starostlivo vyberajú priestory, takže je zabezpečená aj výborná strava. Skvelý spôsob na vyplnenie voľna počas prázdnin."
Monika
Anetkina mamina